Disaini viimase aja suundumused

 Disaini viimase aja suundumused

Luues unikaalse ruumi disaini (köök, kontor, kauplus) on väga oluline valida õige valgustus. On vaja korralikult läbi mõelda lampide asukohti, selleks et saavutada ühtlase valguse jaotust. Lisaks on vaja valida lampide optimaalse heleduse:  ühelt poolt tekitatav valgus ei tohiks ärritada silmi, teiselt – on vaja võtta arvesse elektrienergia maksumust.

Selleks, et tagada õige ja ohutu ühendus on võimalik eelnevalt konsulteerida spetsialistiga.

Vaatame mõned variandid, kus saab kasutada LED-taustavalgustusega paeli:

1.  Pindade ühenduskohtade taustavalgustus

Näiteks, tugevdades linti mööda põrandaliistude (seega ka lagedel) saab visuaalselt muuta ruumi  geomeetriat, rõhutada teatud ruumi omadusi (nišid, avad jne).

intro         13
 

12  architectural-interior

2.  Mööbli ja köögikappide LED-valgustus

 

Müügis on juba ilmunud mööbel, mis on varustatud LED taustvalgusega. See on muidugi palju kallim kui tavaline, mis on tingitud effektidest, mida saavad pakkuda ainult LEDid. Soovil saab ka mitte ülemaksta, vaid paigaldada LED taustavalgustust sellele mööblile, mis on juba ammu teie kodus.

1-1           2-2

3.  LED tausatvalgustus vitriinidel ja riiulitel

Vitriinide taustavalgustus tööstuskaupadega soodsalt erineb traditsioonilistest variantidest. Näiteks ainult dioodidel on võimalik panna särama kristalli ja klaasi.

 2015-10-27-4655              89811908_w640_h640_767hgf

4.  Klaasiriiulite LED valgustus

Probleem klaasi ja klaasriiulite taustvalgusega on lahendatud sellest ajast kuna disainerite ja mööblitootjate arsenalis ilmus paindlik LED riba. Selle abiga osutus kõige tõhusamalt ja lihtsamalt teha tavalistest asjadest, nagu klaasiriiul meistriteost, mis koheselt äratab tähelepanu kõikidel, kes asub ruumis. Ükskõik kuhu paigutada LED valgustatud objekti – elutoas, fuajees, isegi vannitoas või köögis – kusagil see kunsti objekti ei jää märkamatuks.

3-1               2-1

5.  Treppide LED valgustus

Treppide LED valgustus saab üha kättesaadavamaks, nüüd soovi korral seda saab paigaldada oma maja iga omanik, kes hoolitseb enda pere turvalisusest. Eriti oluline on ohutuse küsimus peredes kus on väikesed lapsed või eakad inimesed, kelle jaoks valgustamata treppid on vigastuste põhjuseks.

3            2

6. Basseini LED valgustus

Bassein juba ammu ei ole enam ainult funktsionaalne objekt. Praegune aega nõuab sellest effektset esteetilist välimust, originaalsust, ühtekuuluvustunnet maastikuga, hoontega ja maja interjeeriga.

LED-valgustid kogu enda võimete laiuses saavad kaunistada teie basseini nagu mittemidagi muu, teevad seda unikaalseks ja originaalseks.

osveshhenie-5  225_original